BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažįstu žmogų

Pažįstų žmogų, kuris nepažįsta savęs, bet vaidina, kad supranta kitus. Jis nemėgsta išklausyti, bet išklauso, nes tikisi, kad vėliau išklausys jį. Jis mano, kad turi, ką papasakoti, bet vėliau suvokia, jog tai įdomu tik jam. Jis kartais įsivaizduoja, jog sekmadienį, 5h ryto visi laukia jo skambučio. Pirmadienį jis užmerktomis akimis ištrina rinktų numerių istoriją. Antradienį jam pasidaro smalsu, kam visgi skambino, todėl trečiadienį perskambina visiems pasitikslinti, ar su kuriuo nors kalbėjo. Labiau už viską nekenčia apsimetėlių, bet retai kada pats kalba nuoširdžiai. Sako, kad nerūpi aplinkinių nuomonė, bet mėgsta klausytis, kai kalbama apie jį. Jis mano, jog gali nuversti kalnus, bet dažniausiai ant vieno jų slysteli, nusiridena, laukia, kol kažkas padės atsikelti, kad galėtų pagalbos nepriimti. Jis gali daug kartų sakyti ne, tačiau slapčia tikisi, kad kažkas pasistengs iš jo išpešti taip. Jis dažnai elgiasi kvailai ar keistai ir tai supranta, bet mano,  jog kažkam net tai gali patikti. Jis optimistas, tačiau dabar, jo širdis tikrai plaka greičiau nei turėtų. Tikriausiai kaltas vakar vakaras. Jis pradės derinti galimybes su norais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (10) | “Pažįstu žmogų”

 1.   tutu rašo:

  Miela K. prisipažinsiu, nesitikėjau,kad parašysi kažką panašaus, bet maloniai nustebinai. Tiesos paminėjai, bet viskas labiau priminė meninį kūrinį, nei pati žinai ką. Beje, širdis plaka smarkiau dėl to, kad grįžai tik aštuntą ryto. Ps. išsiplovei striukę? :D

 2.   tutu rašo:

  grįžau*, ne grįžai

 3.   sapiose rašo:

  E, man atrodo tu kažko nesupratai ;))

 4.   sapiose rašo:

  Iš tiesų šitas įrašas apie mane pačią, bet jei čia atpažinai ir save, gal taip dar įdomiau

 5.   tutu rašo:

  Jei apie tave pačią, tai abejoju aš būčiau tavo “noras” arba “galimybė”

 6.   sapiose rašo:

  Gal ir būtum, gal ir esi.:) Bet šįkart rašydama turėjau omeny ne tave

 7.   ALGdas rašo:

  …Nuo kalno nusiridena, bet pagalbos neprašo - laukia, kol pats atsikels. Taip betiksliai belaukiant, gali ir meilę, didelę meilę prarasti. Tai ar verta taip elgtis. Norėtųsi protingiau.
  Kai yra nemažai minusinių poelgių, reikia po truputį ir tiksliai juos taisyti.
  Geri palinkėjimai.

 8.   sapiose rašo:

  Jei ne, kaip įvardijate, minusiniai poelgiai, galbūt neturėčiau tiek įdomių prisiminimų, o vienas iš man likusių nedaugelio užsiėmimų būtų, taisyti kitų gramatines klaidas panašiuose puslapiuose. Linkiu kada nors atsipalaiduoti.

 9.   Apsimetėlis rašo:

  Supratimas, kad savęs nepažįsti, yra pirmas žingsnis savęs pažinimo link.

  P.S. aš irgi nepakenčiu apsimetėlių! :)

 10.   ALGdas rašo:

  Tada bus ryšys tarp minusiniai poelgiai ir prisiminimai, kai vieni kitus suponuoja. Neįdomu taisyti gramatines klaidas, nes jų labai mažai kas daro; va kitas dalykas skyryba, čia ne tik dominuoja griežtos skyrybos taisyklės, bet kartais reikia ir logikos - ir tik jos pagalba išsprendžiama skyryba.
  Atsiprašau, gal aš ne visai į temą čia rašau -išsiplėčiau.

Rašyk komentarą