BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Netikėk viskuo, ką manai

Aš būdavau ta mergina, kuri išlydėdama pas draugus pasakydavo: “aš tau nerašysiu ir neskambinsiu, o tu atsipalaiduok ir pasilinksmink.” Jam atrodė, kad man nerūpi.

Aš būdavau ta, kuri pasitiki. Na, bent jau įtikinamai vaidina, kad pasitiki. Jis manė, jog laikau jį per prastu, kad susirastų kitą.

Būdavau mergina vaikino, kurio draugai mėgdavo (iš tikrųjų) pasikviesti mane į kompaniją, net jei būdavau vienintelė mergina. Jo manymu, kabinau jo draugus.

Niekada neklausiau “ką galvoji? / ar myli mane? / ko tyli?”, nes žinojau atsakymus. Tuo tarpu, jam atrodė, jog nesidomiu.

Nesu kalbėjusi apie savo buvusius, ar lyginusi su juo. Jis manė, jog slapukauju.

Šaldytuve visada turėjau jo mėgiamo alaus. Jo manymu, verčiu jį gerti.

Išeidama su draugėmis pasakydavau, kad išeinu su draugėmis, o ne į močiutės pusseserės laidotuves. Jo supratimu, draugės man svarbesnės.

Būdavau ta, kuri neatsiliepdavo į skambučius esant su juo. Jis manė, jog susiradau kitą.

Kai pasakiau, kad noriu skirtis, jis manė, jog žino priežastis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Netikėk viskuo, ką manai”

 1.   vidutis rašo:

  Užjaučiam! Bet atvirumo reikėjo daugiau - iš jūsų abiejų.

 2.   evaldas3 rašo:

  Matau noredama nuslopinti liūdėsį suradai begale priežasčių kodėl butent taip pasielgei. Ejai lengviausiu keliu išsiskirdama, vis delto galėjai tiesiog vieną dieną su juo susitikt ir rimtai pakalbėti apie jūsų vidinės santykių problemas.
  Nematydama jokių rimtų išvadų iš jo pusės po tam tikro laiko tarpo išsiskirtum ir galva rami būtų.

 3.   sapiose rašo:

  Liūdesio nebuvo, buvo tik supratimas, kad man šito nereikia. Man taip pat nereikia prisigalvoti priežasčių, aš jas žinau. Tai sena istorija, perteikta iš vaikiškos ir naivios perspektyvos. Jei būtent tokia pasirodžiau, vadinasi perteikiau tinkamai.

Rašyk komentarą