BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tobula pažintis

Šiandien esu kaip niekad geros nuotaikos. Nepaisant to, jos miegojau lygiai 53 minutes, o apie vakar vakarą girdėjau tik pavienius komentarus, bet rytą pamenu puikiai. Taigi, pirmuoju autobusu grįžtu namo, kažkodėl šypsausi. Į autobusą įlipa labai neprastai atrodantis vaikinas, kuris man buvo kaip nušvitimas lyginant su ta publika, kurioje vakar buvau. Ėmiau ir pasakiau: “gražiai atrodai”. Jo reakcija man patiko. Nors atrodė gan narciziškas, susigėdo lyg maža mergaitė. Toliau žvelgiau pro langą į kažkur skubančius žmonės, ir jaučiau neapsakomą pasigėrėjimą, jog tą minutę man niekas nerūpi. Prieš tai kitur atsisėdęs vaikinas, kurį jau buvau užmiršusi visgi priėjo: “jei jau gražiai atrodau, turbūt nepadarysiu gėdos, jei prisėsiu šalia”.

Pakalbėjom apie viską: tikslus, požiūrius, vertybes, svajones, religiją, ekonomiką, sportą, knygas ir dar kažką. Įdomiausia tai, jog visai nepalietėm tų tradicinių temų, kuriomis dažniausiai kalba ką tik susitikę nepažįstamieji. Todėl nežinau jo vardo, kiek jam metų, kuo užsiima, kur gyvena, iš kur važiavo ir kaip jam sekasi. Visa tai nieko nepasako, tai nėra įdomu. Visi šie dalykai ir faktas, jog niekada jo nesutiksiu ir daro šią pažintį tobulą. Jis neturės galimybės pakeisti to įspūdžio, tų 20 minučių, kurios buvo turiningesnės už visą buvusį vakarą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “Tobula pažintis”

 1.   Simona rašo:

  Eina sau, kaip nuostabiai.. Jei čia būtų filmas, jūs netyčiom susitiktumėte dar kelis kartus ir tai turėtų neblogą pabaigą.. :D Na, bet kokiu atveju, labai sužavėjo ir tavo gestas ir tai, jog vaikinas vėliau priėjo.. :)

 2.   Mėėėėėėėėėėėėėėė rašo:

  Įdomu buvo skaityt :) Man panašiai nutinka ir stengiuosi neimt kontaktų, kad būtų įdomiau gyventi :)

 3.   ALGdas rašo:

  Tobulumui nėra ribų. O tą vaikiną kada nors visiškai atsitiktinai sutiksi. Ir iki to momento Jis visą laiko kažkur plazdens kaip Tavo svajonė.

 4.   sapiose rašo:

  Oi tikrai niekas niekur neplazdens. Tai tik graži, trumpa gyvenimo akimirka. Tokių galima susikurti kasdien, šiuo atveju, prireikė tik dviejų nuoširdžių žodžių. O jei tą vaikiną ir sutiksiu, abejoju ar jį atpažinčiau.. Man įstrigo ne tiek jis, kiek pats epizodas.

 5.   tuštute rašo:

  Labai gražu, BET!
  Noriu parašyti savo nuomonę!
  Man IDEALU būtų buvę:
  jei jūs šnekat šnekat kaip pasakojai, tada privažiuojat vieno iš jūsų stotelę, žadat eiti, bet vienas iš jūsų netikėtai sustoja, pribėga ir taria:
  - ryt toje pačioje vietoje, tuo pačiu metu?
  O šiaip esi super mergina! Nežinau ar esu tokia drąsi kaip tu, ar tiesiog tau pavydžiu.
  Sėkmės!

 6.   egle rašo:

  ach kaip miela ir as taip noriu! :D

 7.   ciuke rašo:

  Labai drąsu. Ne kiekvienas išdrįstu užkalbinti nepažįstamąjį. Bet gyvenam vieną kartą, todėl reikia naudotis proga. Džiugu, kad tu jas naudoji! :)

 8.   Monika Ružytė rašo:

  Niekas nenugyvens mūsų gyvenimo už mus. Šį posakį tu vygdai šimtu procentu. Maladiec.

 9.   sapiose rašo:

  Turiu jus nuvilti, bet viskas yra daug paprasčiau nei jums atrodo. Tai tik eilinis pokalbis autobuse. Tiesiog negalvokit. Negalvokit, kad kažkam gali nepatikti tai, kaip jūs pasielgsite. Vis tiek kažkam nepatiks. Negi jūsų tikslas kažkam patikti? Pirma patikite sau. Nėra geresnio jausmo, nei tas, kai nustebini pats save. Netgi jei tai ir pats kvailiausias poelgis. Kvailiu apsimesti geriau, nei juo būti.

Rašyk komentarą