BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokyčiai?

Visad sakiau, reikia mylėt save. Nutinka, kad nebemyli nors tu ką. Metas pokyčiams? Žmonės nesikeičia? Irgi kažkada taip maniau. Žmonės keičiasi. Tie kurie nori keistis, tie kurie mato, ką reikia keisti. Svarbu pamatyti. Paprasta yra patikti, o tiksliau vaidinti, kad patinki sau. Kuo labiau giliniesi, tuo daugiau keistinų dalykų matai. Galima naiviai tikėtis, kad kažkam patiks visos sudedamosios dalys tavyje, bet iš tikrųjų žinai, kad ir pats nenorėtum jų turėti. Toks lūžis įvyko ir man, kai per lemtingą kvailumą praradau per daug. Supranti, kad žemiau kristi nebėra kur. Vėliau supranti, kad didžiausi malonumai matuojami ne litrais, laipsniais, gramais, litais ir centimetrais.

Kad ir kaip mėgčiau analizuoti ir nuspėti kitus žmones, niekad to nedariau su savimi. Iki šiol. Pradėjau galvoti apie savo vertybes, nuostatas, svajones. Tada apie elgesį. Nesuderinama. „Ar tu pati žinai, kokia iš tikrųjų esi?“ – paklausė manęs. „Žinoma“ – atsakiau. Nors dar dabar šitas klausimas man neduoda ramybės. Nežinau ar žinau. Bet manau galiu būti geresnė. Geriau pagalvojusi suprantu, kad kartais pasąmoningai, bet tyčia stengdavausi žmonėms nepatikti, tarsi išbandydama, kiek jie mane tvers. Bet kam to? Kam rūpi? Niekam. Reikia sugrįžti į realybę ir dirbti su savimi, o ne kitais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Pokyčiai?”

  1.   MetalGearRex rašo:

    Na, jeigu buvai bjauri ir vistiek kažkam patikai vadinasi tu tikrai kažkam rūpi. Džiugu, kad taip atvirai sugebi pažiūrėti į save, kitiems to padaryti nepavyksta niekad. Kiti ir nesupranta, kad žiūrėti reikia į save. Skaitydamas tokius įrašus ir pats kažką naujo sužinau ir išmokstu.

  2.   sapiose rašo:

    Malonu, kad skaitai. Ir pati dar kartą perskaičiau šį įrašą ir supratau, kad tapau dar bjauresnė. Bet su daug mažiau žmonių (!). Liko tik keletas, su kuriais tiesiog neįmanoma mandagiai, rimtai… Bandau su jais nebesusidurti. O su sau artimais ir brangiais žmonėmis, drąsiai galiu pasakyt, niekada nesu pasielgusi bjauriai.

  3.   MetalGearRex rašo:

    Na nežinau ar tai gerai? Na, tarkim tendencija veda link to, kad galop tu būsi bjauri tik vienam žmogui (bet jau tokia bjauri, kad uch…), be abejo tas vyras bus tavo vyras :D (na čia aišku viskas tik juokai). Šiaip sunku save valdyti ir kontroliuoti, bet jeigu pačiai tau tai nepatinka, tai nesi tokia jau ir bjauri, tik esi įpratusi nekaip elgtis ir tiek. Toks tas mano bandymas įkvėpti tau optimizmo :)

Rašyk komentarą