BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokalbis bare

Jie susitiko jau užsidarinėjančiame bare. Nors ten nerūkoma, tvyrojo dūmai, o gal tik akys buvo apdujusios. Ji priėjo prie baro kažko, nors jau nereikėjo nieko.

Jis:

-Žinai, leisk spėti. Tu esi čia, šuo metu viena, nes tau nebuvo įdomūs visi pasiūlymai, kuriuos šiandien gavai, visiems jiems trūko kažko pikantiško, kažko drastiško, kas tave užkabintų. Tu per daug ieškai, tu esi per daug išranki, tu per daug nuvertini. Nebūk ta, kuriai reikia ‘per daug’. Tu būsi viena, nors visada svajojai apie darnią šeimą ir tobulai išauklėtus vaikus. Būsi viena ir visą gyvenimą apsimesi, kad tau tas gyvenimas patinka. Jei per klaidą įsipareigosi vyrui, jis tave paliks, nes arba jausis išnaudojamas arba visai nereikalingas. Dabar tu žiūri į mane su šypsena, nes žinai, kad esu teisus.

Ji:

-Žinai… Tu esi čia vienas, nes aplinkiniai atrodo pernelyg paviršutiniški, nuspėjami ir nuobodūs. Iš tikrųjų, toks jautiesi pats, todėl ieškai silpnesnių už save, kad bent už kažką galėtum pasijausti pranašesnis.  Esi nelogiškai ciniškas, mažai gyvenime matai gero, tu per daug gerai perpranti blogąsias žmonių savybes, ir tai trukdo tau gyventi. Nors ir nemėgsti didžiosios dalies žmonių, stovi čia, prie baro ir kabinėjiesi prie kiekvienos pasitaikiusios panašaus amžiaus moteries. Tu lauki savo klaidos, lauki kol kažkas sugebės paneigti tavo spėliojimus, kurie ir pats žinai, kad yra nieko verti. Kai tai nutiks, tu kaip vaikas įsimylėsi. Bent jau taip manysi.

Jau antri metai, kai šie du žmonės yra pora. Jie propaguoja laisvus santykius, drauge pasijuokia iš tų, su kuriais vos arba permiegojo.  Jie sako vienas kitam, kad šie santykiai teikia jiems laimę. Abu žino, kad taip nėra. Jie norėtų pasakyti, kad jiems nereikia kitų, bet yra per daug išdidūs. Arba vaikiški. Sakysit vaikiški? Jūs nežinot.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Pokalbis bare”

  1.   Rūta rašo:

    Ir tarp mano pažįstamų yra tokių porų. Nežinau, kaip ką, bet mane kažkodėl tokie santykiai savotiškai žavi.

  2.   Apsimetėlis rašo:

    Mane tai nelabai žavi. Užtat man patinka, kaip autorės įrašuose gerai pasimato, koks vis dėlto prieštaringas ir sunkiai perprantamas padaras yra tas žmogus.

Rašyk komentarą