BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mokausi tylėt

(Šitą pievą ką tik aptikau prie juodraščių. Rašytas matomai per kažkokį alkoholio paskatintą pykčio epizodą. Matyt, tikėjausi pratęsti, kad nepublikavau.)

Gavau patarimą atrinkti žodžius prieš kalbant. Aš nuoširdžiai nežinau, kurios mano mintys gali būti įžeidžiančios, todėl pastaruoju metu stengiuosi nekalbėti visai. Sunku. Pakalbėsiu čia.

1. Ne! Tu, tu ir tu nesat sarkastiški. Jūs tiesiog prisiskaitėte kažkokių ale sarkastiškų pastebėjimų 9gag ir juos cituojate. Nes juk dabar būti sarkastišku labai madinga.

2. Ne, aš nesugalvojau, ką veikiAM savaitgalį, nes negalvojau, nes nenoriu jo veikt su tavimi, nes atsiknisk! Ką tu į tai, jei tave po truputį ignoruočiau, ne iškart taip, kad suabejotum savo egzistavimu, bet po truputį? Būtų maloniau, ar kaip? Matai, aš šiek tiek pasikeičiau. Prieš metus būčiau tiesiai pasakius, kur tau eit ir apie ką negalvot, bet dabar kažkas pasikeitė. Na aišku, tik ne nuomonė apie tave.

3. Ne, čia ne aš keistumo įsikūnijimas, čia tu šabloninis, siauragalvi.

4. Gana pagaliau stebėtis, mieli grupiokai, aš vis dar neiškritau iš universiteto. Krepšelio negausit, grobuonys. Mano įvertinimai nepriklauso nuo to, kaip dažnai pasirodau paskaitose, į kurias jūs einate tam, kad sėdėdami facebooke gautumėte pliusą už lankomumą ar apsimestinį aktyvumą. Išminčiai (s)kalikai.

5. Ne, iš tikrųjų aš visai niekur neskubu ir tave pavežti man visai ne pakeliui. Pavešiu tik todėl, kad kitaip matau iki rytojaus neišsinešdinsi. Ir ne, daugiau nepasimatysim.

6. Taip, tavo šuo šeriasi! Jei kasdien nerinkčiau jo kudlų, jau turėtume namie kiliminę dangą. Tarp kitko, kad ir kaip mylėčiau šunis, bet šitas užknisa ir stipriai!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Mokausi tylėt”

  1.   Arba... Arba... rašo:

    Geriau už rytinę kavą :)

  2.   Saruns rašo:

    Kas per suo, kad taip uzknisa? :)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą