BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kvailumas, su kuriuo vis dar gyvenu

Alus, kepta duonytė ir futbolas, o svarbiausia nei vienos kvailumo atstovės namie. Nusimatė puikus vakaras. Prasidėjus Olandijos himnui apėmė toks nenusakomas visiškos vidinės ramybės jausmas. Geri dalykai netrunka ilgai. Skambutis į duris, nuojauta kužda, jog už durų kvailumas Nr.1 negalintis atsirakinti durų, kadangi raktai turbūt kaip visada prasmegę juodojoje skylėje pavadinimu Louis Vuitton. Nuojauta neapgauna. Grįždama link kambario dar nugirstu foninius pasiskundimus, bet tai manęs nei kiek nejaudina, nes buvau nutarusi, jog tądien niekas nesugadins man nuotaikos. Naivi gi aš. 5 minutės ramybės ir K1 jau įsiveržia į kambarį:

-Žiūri fūlę? Pas mane netraukia LTV, atvarau pas tave.

-O tau įdomu fūlė?

-Tai aišku, visada žiūriu.

Ok. Neturiu laiko gilintis, gal iš tikrųjų patinka. Na, bet ir iš kur pas mane toks naivumas?

-Sirgsiu už Danus. Danai oranžiniai ane? Ai, tada už Olandus.

Kartoju sau mintyse, kad dar puikiai laikausi, esu rami, manęs niekas neerzina, o ir K1 apžiūrėjusi visų šlaunis tuoj grįš atgal į savo urvą, o kol kas ignoruosiu tuos aikčiojimus ir šūksnius imituojančius, kad ji supranta, ką mato. Stambiu planu parodo Robbeną.

- O, kas čia toks seniukas?

Alus pasidarė nebeskanus. Gal dėl to labai ir nenusiminiau, kai K1 savo atžagariom rankom netyčia juo išplovė grindis. Laikiausi stebėtinai tvirtai, kadangi maniau, jog viskas, kas galėjo įvykti negero, jau įvyko. Minėjau, kad esu naivi? Grįžo K2. Jai, pasirodo, irgi patinka futbolas…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Kvailumas, su kuriuo vis dar gyvenu”

  1.   Karalis rašo:

    Man panašiai buvo… Žiūrėjom su pana futbolą i nusprendėm pasimylėti, bet grįžo jos kambario draugė K1… :)

  2.   sapiose rašo:

    Per futbolą mylėtis.. Irgi gan įdomus sprendimas

  3.   ALGdas rašo:

    Sportas (krepšinis) mane domina, kai vyksta pasaulinės rungtynės, kur dalyvauja Lietuva. Šiaip neturiu nei laiko, nei noro žiūrėti. Gerai, kad yra žiūrinčių, priešingu atveju sportas sunyktų ir milijonai nebeplauktų jiems į kišenę.

Rašyk komentarą