BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kvailumas, su kuriuo gyvenu.

Kambariokės be gailesčio mane žlugdo jau antrus metus. Pastovus idiotiškumas sklindantis iš jų kambario yra naikinantis. Liūdniausia, kad jos nėra kvailos, jei žiūrėsim bendram panų kontekste. Labiau už viską mėgsta tingėti. Tingėdamos chatina su tokiom pat tinginčiom kiaurymėm. Kai pabosta kalbėt apie dietas ir kūrvas, ateina pas mane pasiguost, kad nieko nespėja, sesija ant nosies, o dar iš anos 3 skolos:

-„Ką daryt? Išprotėsiu tuoj, metu mokslus turbūt, varysiu į užsienį geriau, va ten tai bent uždirba žmonės, dar gal kokį senį bagotą rasčiau, rūbų prisipirkčiau. Ai dar primesk, Tomui skambinau, tai išgirdau kažkokias kūrvas fone, aprėkiau žiauriai, dūxu visaip išvadinau, o pasirodo ten sakė telikas buvo. Tai blemba, taip susifeilinau, nebeatrašo dabar, sakyk, ką parašyt man jam.“

-„Dėl mokslų, tai man dar dabar mįslė, kaip tu įstojai, tad kodėl negali pasitelkt tų pačių burtų ir išsilaikyt skolų? Ar tingi? Tokiu atveju, tikrai, varyk į užsienį, ten bomžai laužus pinigais kūrena, bagoti seniai jau oro uoste pasitiks. Tai, kad nemoki kalbos, tavo atveju, net privalumas. Dėl Tomo, tai kuo skubiau atsiprašyk už tai, kad jis tave apgaudinėja, nes geriau vis tiek nieko nerasi. Jei klausimų nebėra, gali pizdint iš mano kambario kol neapkrėtei baldų savo idiotiškumu, nes net ši sofa turi įdomesnių išgyvenimų, nei tu, per savo egzistavimo laikotarpį.“ Iš esmės galėčiau pasakyti visiškai bet ką, jai ir pačiai tas pats, ką aš pasakysiu, ji neatėjo patarimo, ji tiesiog per daug susireikšminusi, kad savo gyvenimo peripetijas pasilaikytų tik sau.

Taip ir gyvenu, nuolatinėje tragikomedijoje. Komedijos elementų mažėja kasdien, kadangi vis dažniau sutinku vyrų, kiauresnių net už jas. Bet apie juos kitą kartą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Kvailumas, su kuriuo gyvenu.”

 1.   ALGdas rašo:

  Nepatiko vienas necenzūrinis žodis.

 2.   sapiose rašo:

  O man nepatinka save varžyti. Vis dėlto varžiau, būtent todėl, toks žodis tik vienas. Žinant aprašytas veikėjas, cenzūra išsijungė savaime.

 3.   povilas rašo:

  Kraustykis is ten tada

 4.   Ta pats rašo:

  Nė pati geriau nepasakyčiau apie savo kambariokę. Gal kiek mažiau bernų ir kūrvų, tiesiog histrioninė asmenybė, energetinis vampyras, nuo kurio bėgi tolyn greičiau nei iki galo atsiveria durys. O jei nepasiseka - išklausai, kaip sunku mokytis, SESIJA baah, o po penkiolikos minučių, kai pasprunki, išgirsti trinktelėjimą lauko durimis. Mat mokės jau visas dešimt minučių, reikia eit pačilint.

 5.   coffeeaddict rašo:

  skaičiau ir net šypsena atsirado, užsuksiu dažniau :)

Rašyk komentarą