BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dar liko vyrų?

Šiandien apturėjau pokalbį su išgėrusiu ir tikriausiai todėl atviru kambarioku. Aišku, priėjome amžiną temą, kodėl visi mano santykiai netrunka nė pusmečio ir kodėl man atseit nei vienas neįtinka. Iškėliau retorinį klausimą,- o gal aš neįtinku tiems, kurie įtiktų man? Prasidėjo atviravimai: „Na aš, asmeniškai, negalėčiau būti šalia tokios, kaip tu. Jausčiausi nereikalingas ir nevyriškas. Vyrams patinka pagelbėti moteriai, o tu viską darai pati, net jei ir nežinai, kaip ir ką daryti, geriau vargsi, bandysi, nei prašysi pagalbos.“ Norėjau kaip nors paprieštarauti, bet tik ką buvau susikalusi išlūžusią spintos lentyną, ir praėjo per mažai laiko po skalbimo mašinos remontavimo. Staiga prisimenu ir brangiojo ex priekaištus: „Aš būčiau pakeitęs tą ratą automobiliui, kodėl nepalaukei?“ Na taip, visa tai ne itin moteriška. Bet kodėl vyriškasis kambariokas nė nežvilgtelėjęs į skalbimo mašiną puolė skambinti meistrams? Kodėl mačo ex, ratą pažadėjo pakeisti rytoj, kai mašinos man reikia šiandien? Kasdien susiduriu su „vyrais“, nesugebančiais nieko vyriško, bet vis tiek vadinančiais save vyrais.

Atvejis #1. Vyras netyčia užmeta už šaldytuvo telefoną „Hmm… kaip čia tą šaldytuvą atitraukus, gal už čia paimt.. Geriausia būtų kokią tvirtą virvę prakišt. Nee, čia reikia bent dviejų vyrų.“ Po ilgų krapštymų tiek galvos, tiek šluotkočiu bandant pasiekti telefoną, prie šaldytuvo prisiliest ir tiesiog atstumt, nebuvo bandyta. Tai kaip man elgtis šitoj situacijoj, kai prieš keletą dienų tą patį šaldytuvą pačiai teko ir pavyko atstumt be didelių pastangų? Moteriškai patylėjau.

Atvejis #2. Vyras stovi ant šulinio. Apačioje, jo paties šuo. Mane pamatęs, vos iš džiaugsmo besitvardydamas rėkia: „paimk kokios dešros, nuviliok šunį nuo manęs, švarius džinsus apsimoviau, o tas čia šokinėja aplink visas purvinas.“ Moteriškai ir santūriai pakviečiau šunį link pavadžio ir pririšau.

Atvejis #3. Vyras ruošia pusryčius. Bus omletas su šonine. Šoninė keptuvėj, riebalai spraigo, vyras panikoje, keptuvė ant grindų, vyras baisiai pyksta ant šoninės. Moteriškai nuraminau vyrą, išvaliau grindis, perėmiau gaminimą. Visi sotūs.

Atvejis #4. Vyras nebežino ką veikti, nes peržiūrėjo visus Gossip girl sezonus. Moteriškai noriu verkt.

Visi 4 atvejai iliustruoja 4 skirtingų vyrų vyriškus nuotykius, kuriuos teko garbė stebėti vien per pastarąjį mėnesį. Tai čia šitų man prašyti pagalbos? Ačiū, susitvarkysiu pati.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Dar liko vyrų?”

 1.   Katė Ant Palangės rašo:

  Maladiec.

 2.   tikintisvilkas rašo:

  labai daug tiesos apie vyrus.Bet jei nori kitokio vyro teks ilgiau paieskoti, arba pakeisti poziuri i juos. :)

 3.   Bright Soul rašo:

  :) Kad tu tokia esi, tai čia nepridursi, “boba su kiau….”, nežinai ko iš tavęs tikėtis, bet šioj situacijoj biški persistengei, aprašyti atvejai ne apie vyrus, bet peder… O neištempi ilgiau nei pusmečio, nes neieškai, tau dabar tiesiog nereikia to berno, norisi pagyvent dėl savęs, pasibaigsi mokslus, rasi ir gyvensit laimingai :)p

 4.   atfatf rašo:

  Geras. :) Ir kur tu tokių atseit vyrų randi? Joma jo, aš net nei vieno aplink save tokio nepažįstu. O gal rimtai, tu tik tokių ieškai? Kadangi viską daraisi pati, tai kam tau vyriškas vyras? Na, kad viską gali pasidaryti pati, tai kaip ir nieko tokio tame nematau (aš ir galiu visus moteriškus darbus pasidaryti, na, išskyrus vieną:)) - kur reikia fizinės moteriškos savybės :), bet aš mielu noru leidžiu moterims irgi kažką daryti ). Ne, nu gal rimtai, tik į tokius žiūri, va, kaip ir Edgaras sako, kad dar neieškai vyro.

 5.   sapiose rašo:

  Ne aš juos randu, jie patys atsiduria mano akiratyje, praleisti pro akis neįmanoma. Vyrų kasdien ir vyriškų sutinku, bet šitie įdomesni personažai. Savo nemokšiškumu priverčia moteris būti savarankiškomis, o vėliau skundžiasi besijaučiantys nevyriški. Tarkim, kad E teisus ir aš nieko neieškau (beje, kaip ta paieška turėtų atrodyti?), bet faktas, kad aprašytųjų daugėja, gąsdina. :)

 6.   colombo rašo:

  žiauriai gerai parašyta :))

 7.   ALGdas rašo:

  Šaunuolė, kad gali viską pati padaryti. Suabejočiau, kad šaldytuvą gali atstumti vos (!) prisilietus. Tuoj priėjau prie šaldytuvo ir supratau, kad jis gana greitai atsidurtų veik vidury virtuvės.

 8.   MetalGearRex rašo:

  Nieko čia jau nepadarysi, kad moterys nebėra tylios pelytės besislepiančios už vyrų nugaros, dabar kai daug kalbama apie lygias teises moterys dažnai padaro labai įspūdingas karjeras ir yra absoliučiai savarankiškos. Kaip tai atrodo vyrui su ne tokia sėkminga karjera? Aišku, kad jis jaučiasi prastai, tačiau ar dėl to kalta moteris? Visgi tavo situacijose pateikti vyrai yra ne tai, kad nevyriški, tačiau gana kvaili arba tiesiog tingūs.
  Kaip moterims reikia nupirkti gėlių kartais, taip vyrams reikia leisti padaryti tai ką jie sugeba ar gali padaryti geriau. Jeigu jie jau nesugeba tai aišku, kad čia jau jų problema, tačiau visiškai užgniaužti vyru nereikia. Ne todėl, kad jie jaustųsi gerai, tačiau todėl, kad man labai jau nemalonu įsivaizduoti gražią merginą stumdančią šaldytuvą. Naudokitės vyrais jei tik galit - jiems tai bus malonu, o jūs galėsite auginti ilgus nagus ir puošti šį pasaulį.

 9.   Ji rašo:

  Tokių priekaištų ir aš esu gavusi, todėl vieną dieną priėjau išvados, reikia keistis. Dabartiniam savo vaikinui stengiuosi užleisti pirmenybę darant vyriškus darbus, kad jaustųsi labiau reikalingas.
  Bet negaliu aš taip. Kai paburnoji “Kodėl nesugebi padaryti to iš karto kai paprašau?”, tada sako “Tai čia ne vienam man, čia dviejų ar trijų vyrų reikia, čia specialisto reikia ir pan.”. Ir net nepabando kažko padaryt (!), tada jau geriau imiesi pati, susitvarkai ir daugiau vyro pagalbos net nenori prašyti.
  Taip, gal čia tik mes tokios, kurios susiranda TOKIUS vyrus, bet ką darysi, reiškia taip jau turi būt.

 10.   blink rašo:

  Nu ir saunu, kad esi savarankiska (ir speju ne is kelmo spirta). Jei bicas jauciasi nesaugiai salia bet kokios merginos, kuri masto, zino ko nori ir yra savarankiska, tai pasiusk toki toli toli toli… :D

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 11.   Valentas rašo:

  10 balų už šitą įrašą :)

 12.   flopi rašo:

  Haha. Aš sužavėta. Rimtai. Tu nuostabi, ir tikiu kad viena diena susirasi vyrą kuris sugebės nuvyti šunį pats, ir susiras ką žiūrėti po Gossip Girl…. :D

Rašyk komentarą